Recenzja wózka spacerowego Elodie Details, Stockholms 3.0

0
1754

Wybór wózka spacerowego może przynieść rodzicom wiele kłopotów i dylematów. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją nowego modelu spacerówki Elodie Details, Stockholms 3.0. Przyjrzymy się temu, jak różni się nowa wersja wózka od jego poprzednika, a także zwrócimy baczną uwagę na ważne dla komfortu dziecka i rodzica rozwiązania. 

Nowy model, znana estetyka i design

Zacznijmy od znanego i lubianego designu spacerówek Elodie Details. Jest to wózek spacerowy typu parasolka, który przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesięcy do 3 lat.

Estetyka wózków Stockholm Stroller przemawia do nas w 100% i jesteśmy jej wielkimi fanami. Zachwycająca jest dbałość o wykończenie i spójność estetyczna projektu. Nowy model Stockholms Stroller 3.0 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: pastelowym różu Pretty Pink, morskim Petrol i biało-czarnym Graphic Devotion. Materiał jest odporny na zabrudzenia i w łatwy sposób można go zdjąć i wyprać w pralce. To zdecydowanie przydatne, bo wiemy doskonale, że wszelkie plamy i zabrudzenie pojawiają się przy dzieciach bardzo często. Dodatkowo, w nowym modelu rączki do prowadzenia wózka pokryte zostały estetycznym, skórzanym materiałem.

Piękne dodatki do wyposażenia spacerówki 

Spacerówkę wyposażyć można w kilka dodatkowym akcesoriów, które zwiększą komfort korzystania z wózka. W zestawie wraz z zakupem wózka otrzymujemy bardzo pojemną torbę podróżną. Wariant kolorystyczny dobieramy oczywiście sami. Torba shopper świetnie sprawdza się przy większych zakupach i stanowi dużą pomoc, jeśli chcemy wnieść do mieszkania kilka rzeczy z dzieckiem na ręku. Pojawiły się również nowe dodatki, takie jak uchwyt na kubek. Jest to świetnie zrealizowany pomysł i jesteśmy jego wielkimi fanami. Spacer z pociechą i ulubiona kawa na wynos to wymarzone rozwiązanie. Do zakupu dostępne są również parasolki chroniące dziecko przed słońcem w pięknych kolorach oraz pałąk zabezpieczający. 

Świetna ochrona dziecka przed słońcem

W nowym modelu Stockholms Stroller 3.0 zadbano również o odpowiednie zabezpieczenie dziecka przed ostrym światłem słonecznym. W tym celu zamontowano daszek, który posiada filtr przeciwsłoneczny SPF50. Można więc mieć pewność, że maluch będzie chroniony przed szkodliwymi falami UV w upalne dni. Dodatkowo sam daszek został zmodyfikowany tak, aby dostarczał więcej ochrony, co rzeczywiście sprawdza się świetnie – mieliśmy to okazję przetestować podczas tegorocznych upałów. 

Ułatwione prowadzenie wózka

Dużą zmianą w najnowszym modelu spacerówki Elodie Details jest rezygnacja z podwójnych przednich kółek na rzecz kół pojedynczych. Bardzo pozytywnie wpływa to na komfort prowadzenia wózka. Świetnie jeździ zarówno po chodniku, jak i glebie. Prowadzenie po zaśnieżonej drodze też nie stanowi dla niego żadnego problemu. Wózek jest też bardzo lekki. Waży zaledwie 9 kilogramów, co wpływa na łatwe prowadzenie i przenoszenie spacerówki. Więcej informacji o szczegółowych danych technicznych znaleźć można na stronie https://mamaija.pl/stockholm-30-wozek-spacerowy-elodie-details-d3634.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here