Wózek dziecięcy 2w1 – sprawdzamy Bebetto

0
1956

Wózek dziecięcy 2w1 to niewątpliwie jedno z najczęściej kupowanych rozwiązań. Wszystko za sprawą tego, że jest on bardzo funkcjonalnym, a także można powiedzieć ekonomicznym w zakupie modelem. Poniżej krótka charakterystyka takich pojazdów, a także wózek Bebetto.

Wózek dziecięcy 2w1 – czym wyróżnia się spośród innych?

Wózek dziecięcy 2w1 to tak jak wspomnieliśmy na wstępie bardzo popularne rozwiązanie. Można się z nim spotkać tak w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Cechą charakterystyczną tego typu wózków jest to, że składają się z dwóch elementów nakładanych na stelaż. Nimi są gondola i siedzisko tworzące spacerówkę. Stelaż na, który są nakładane jest składany, co zdecydowanie ułatwia transport np. samochodowy całego wózka. Producenci tego rodzaju wózków prześcigają się w opracowywaniu coraz to lżejszych i bardziej kompaktowych rozwiązań. Jednocześnie chcą by ich produkty były pełnoprawnymi pojazdami, w których spokojnie będzie mógł podróżować maluszek. Dodatkowo każdy z pojazdów wyróżnia się swoimi rozwiązaniami technicznymi. To bardzo istotne elementy, ponieważ w znaczący sposób wpływają na użytkowanie wózka dziecięcego. Szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj amortyzacji. Ma ona bowiem największy wpływ na to jak wózek będzie zachowywał się na nierównej nawierzchni.

Wózek Bebetto – cechy charakterystyczne

Wózek Bebetto to pojazd, który charakteryzuje się przede wszystkim lekkością i funkcjonalnością. Z jego wyglądem można zapoznać się chociażby w tym miejscu https://zakupydladzieci.pl/pl/p/Bebetto-Holland-wozek-2w1-kolor-LJ195-rama-biala/2439. Już na pierwszym rzut oka można stwierdzić, że wózek cechuje nowoczesny design. Dzięki temu trafia on w gusta większości klientów, także tych wybrednych. Wózek Bebetto posiada rozkładaną budkę, bardzo wygodny, dopracowany system składania, a także atrakcyjne dodatki, które dodatkowo podnoszą jego funkcjonalność. Profilowany kształt gondoli, regulowane oparcie dla dziecka, a także możliwość dodatkowego pochylenia budki to kolejne zalety tego wariantu. Tak gondola jak i siedzisko, które tworzy ze stelażem spacerówkę posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie. Sam stelaż został pokryty trwałym lakierem, który ma atrakcyjna dla oka fakturę. Z kolei o komfortową jazdę dbają amortyzatory tylne, a także system Shock Absorption. Do akcesorii dodatkowych można zaliczyć z kolei: torbę, moskitierę, pokrowiec przeciwdeszczowy, a także uchwyt na kubek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here