Zasłony jednokolorowe o kolorach dla chłopców w tonie jasnym lub ciemnym niebieskim oraz zieleni będą wspaniałym rozwiązaniem. Chłopiec nie będzie miał żadnych sprzeciwów do ich założenia.

Zasłony jednokolorowe

Zasłony w kolorach niebieskim i zielonym dopasują się do małego metrażowego pokoju

Pokój dla dziecka, to miejsce, gdzie może się uczyć, bawić z rówieśnikami i samemu. To taki mały bunkier, gdzie może dziecko wszystko robić, a rodzice i tak tego nie widzą.  Pomieszczenie powinno się codziennie wywietrzyć, przetrzeć kurze w przypadku dziecka alergicznego. Każdy szczegół jest ważny, a kilkulatek ma inne upodobania niż dziewczynka. W jego pokoju nie można powiesić firanek różowych lub fioletowych. Kolory jak niebieski lub zielony jest przeznaczony dla chłopców.

Zasłony jednokolorowe na pewno spodobają się malcowi, jego pokój zamieni się w dziecięcą twierdzę, w której może grać, uczyć się online, spać do południa. A gdy słońce będzie zbytnio świeciło, malec zasłoni okno zasłoną na przelotkach.

Lekka Zasłona Kira

Lekka Zasłona Kira, 140 * 250 cm, w niebieskim kolorze na przelotkach ma styl, widoczną estetyczność oraz proste linie, co dobrze dopasuje się do małego pokoju kilkulatka.

zasłona

2 modele zasłon, który wybrać?

Zasłony jednokolorowe ukazują elegancję i zarazem prostotę produktu. Ich kolor ma tę zdolność do podkreślenia lub wydobycia z wnętrza tego, co najlepsze. Długie niebieskie zasłony uzupełniają i zmienią pokój kilkulatka zaraz po ich założeniu. Jednak kolor niebieski nie do końca można określić, gdyż mamy do czynienia z jasnym, pastelowym kolorem, bez lśniącego połysku. Kolor jest matowy, nie ma żadnych dodatkowych wzorków, lamówki, kokardek, koronek, co jeszcze bardziej będzie podobało się chłopcu.

A teraz przedstawię kilka modeli zasłon w kolorze niebieskim. Jednokolorowa Zasłona Ada ma długość ponad dwa metry, ale nie oznacza to, że będzie leżała na panelach. Długość jej można skrócić  lub upiąć we własnym zakresie, starając się przy tym jej nie zniszczyć. Materiał jest gruby, nie przepuszcza światła, łatwo i wygodnie zasłonę przesuwa się po karniszach. Dziecko ma tę pewność, że może samodzielnie zasunąć i odsłonić oko, produkt jest w pełni bezpieczny.

Kolejny model Jednokolorowa Zasłona Noelia w kolorze niebieskim, ale już ma srebrny wzór, w kształcie sześcianów. Wzór jest nałożony na całej długości materiału, pięknie oddaje wyraz całości zasłony. A tego rodzaju model świetnie będzie nadawał się do pokoju chłopięcego, gdzie kwadraty przypada malcowi do gustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here