Ochrona dla pań z nietrzymaniem moczu to duży wybór produktów od wkładek higienicznych i specjalnych podpasek po majtki chłonne. Dzięki nim można z powodzeniem kontynuować dotychczasowe aktywności i zwykły tryb życia bez obaw, że otoczenie zauważy problem lub poczuje przykry zapach. Podpowiadamy, jak odpowiednio wybrać majtki chłonne damskie i kiedy sprawdzą się one lepiej niż wkładki lub podpaski na nietrzymanie moczu.

Majtki chłonne damskie czy podpaski na nietrzymanie moczu?

Wybór tak naprawdę zależy głównie od stopnia nasilenia dolegliwości. Na lekkie i kropelkowe nietrzymanie moczu wystarczą wkładki lub specjalne urologiczne podpaski. W przypadku gdy nietrzymanie moczu jest nieco bardziej nasilone, lepszym wyborem będą majtki chłonne.

Majtki chłonne damskie nie różnią się w zasadzie wyglądem od zwykłej bielizny. Jedyna różnica polega na tym, że mają wkład chłonny, który zabezpiecza przed przeciekaniem. Zakłada się je jak zwykłe majtki, a zdejmuje, rozrywając zabezpieczenia po bokach. Jest to bardzo wygodne i pozwala na zdjęcie majtek chłonnych w razie potrzeby także poza domem (bez konieczności zdejmowania rajstop czy spodni). Majtki chłonne damskie można założyć pod wyjściową sukienkę lub inną elegancką kreację. Nikt postronny się nie zorientuje, a dama będzie czuć się komfortowo, nie myśląc o możliwym kłopocie.

Należy podkreślić, że majtki chłonne są bezpieczniejsze i wygodniejsze niż zwykłe podpaski. Są też bardziej dyskretne. Mają system Fresh Odour Control gwarantujący brak nieprzyjemnego zapachu, system Dry Fast Core utrzymujący wilgoć z dala od skóry, zapewniają świeżość i dostęp powietrza do skóry. To bardzo ważne, ponieważ delikatna skóra okolic intymnych powinna móc swobodnie oddychać.

Majtki chłonne damskie – dyskrecja i kształt dopasowany do kobiecego ciała 

Majtki chłonne TENA Lady przeznaczone dla pań mają specjalnie dopasowany do kształtu kobiecego ciała wkład chłonny. Dzięki temu zapewniają maksymalną ochronę i zabezpieczenie przed  przeciekaniem, niemiłym zapachem i wilgocią. Można je stosować zarówno w dzień, jak i w nocy.

Majtki na nietrzymanie moczu TENA Pants są dostępne w różnych rozmiarach – od XS do XL – i mają różne stopnie chłonności. Dzięki temu bez truydu można je dobrać odpowiednio do budowy ciała oraz nasilenia dolegliwości nietrzymania moczu. Właściwie dobrane majtki chłonne dopasowują się idealnie do ciała, zapewniając wygodę i komfort psychiczny. Łatwo je zakładać oraz zdejmować.

Majtki chłonne – czy możliwa jest refundacja?

Można starać się o refundację środków higienicznych na nietrzymanie moczu. To ważne, ponieważ ochrona przed zabrudzeniem ubrania to jedna sprawa, a higiena i zdrowie to rzecz o wiele bardziej istotna. Dzięki refundacji stosowanie majtek chłonnych nie będzie już tak dużym obciążeniem dla domowego budżetu, a skorzysta na tym dodatkowo zdrowie i psychika osób borykających się z nietrzymaniem moczu. Przypomnieć przy tej okazji należy też, że nietrzymanie moczu można skutecznie i nieinwazyjnie leczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here