Chcesz zawsze świetnie wyglądać i być pewna siebie? Postaw na kompletną stylizację! Modne ubrania, buty, biżuteria, perfekcyjny makijaż to nie wszystko. Odkryj ogromny potencjał, który tkwi w manicure hybrydowym. Wypróbuj Semilac One Step Hybrid i przekonaj się, że nałożenie hybrydy może być proste, łatwe i przyjemne. Gotowa na total look? To do dzieła!

Hybryda w pisaku – czy to produkt dla mnie?

Semilac One Step Hybrid – jak używać tych nowoczesnych lakierów hybrydowych? Bez problemu nałożysz produkt na płytkę paznokcia nawet wtedy, gdy nie masz ani dużego doświadczenia, ani zbyt wiele czasu, ze względu na wygodną formę markera zakończonego doskonale wyprofilowanym pędzelkiem.  Lakiery hybrydowe all in one za każdym razem sprawdzą się znakomicie, a Ty w okamgnieniu wykonasz perfekcyjną stylizację jak z profesjonalnego salonu w domowym zaciszu. Zaintrygowana? Nie zwlekaj i wypróbuj lakiery Semilac One Step Hybrid przy pierwszej okazji!

emilac One Step Hybrid – jak używać?

Prowadzisz bardzo aktywny tryb życia i nie masz zbyt wiele czasu, żeby korzystać z usług profesjonalnej stylistki? Nic straconego! Użyj hybrydy 3 w 1 i wykonaj doskonały manicure. Jak krok po kroku go wykonać?

1.      Przygotowanie płytki to absolutna podstawa!

Oczyść swoje paznokcie za pomocą bloczka polerskiego i odtłuść ich powierzchnię nail cleanerem, tak jak w przypadku tradycyjnej hybrydy. Wszystkie czynności wykonuj dokładnie, żeby lakier równomiernie pokrył paznokcie

2.      Otwieranie Semilac One Step Hybrid

Weź swój lakier w markerze i skieruj go ku górze, a następnie delikatnie przekręcaj końcówkę z pędzelkiem do momentu pojawienia się koloru. W ten sposób unikniesz przypadkowego wylania produktu.

3.      Malowanie czas zacząć

Przyłóż końcówkę z pędzelkiem do przygotowanej płytki i nakładaj lakier 3 w 1 ruchami ku dołowi, żeby pokryć cały paznokieć. Ilość produktu możesz dowolnie regulować za pomocą delikatnego naciskania tubki.

4.      Utwardzanie pod lampą UV

Po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru w pisaku utwardź go pod lampą, aż do wyschnięcia, a następnie połóż drugą warstwę i powtórz proces. Pozwoli Ci to uzyskać głęboki i intensywny kolor, który doskonale prezentuje się nawet do 3 tygodni. Pamiętaj o nałożeniu nail cleanera i odżywki, żeby paznokcie lśniły.

5.      Zamknij lakier hybrydowy w pisaku 3 w 1

Końcówkę z pędzelkiem wyczyść cleanerem, aby nie pozostały na nim ślady produktu oraz szczelnie zakręć nakrętkę, aby nie dopuścić do dostępu powietrza. W ten sposób będziesz mogła nałożyć ponownie  Semilac One Step Hybrid dokładnie i perfekcyjnie podczas ponownego korzystania.

Lakier w markerze – odkryj bogactwo kolorów

Zobacz, jak wiele odcieni jest oferowanych w markerze Semilac One Step Hybrid. Stwórz z nich niesamowite, różnobarwne stylizacje i dowolnie łącz w zależności od okazji. Szeroka gama produktów sprawia, że na pewno znajdziesz w niej odcienie, które przypadną Ci do gustu i wydobędą z Twojej stylizacji jedyny w swoim rodzaju charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here