Odzież niemowlęca – warto postawić na polskie produkty

0
1432

W dzisiejszych czasach rodzice spodziewający się dziecka nie mają najmniejszego kłopotu ze skompletowaniem wyprawki. Ogromna ilość producentów kusi kolorowymi wzorami i atrakcyjnymi cenami. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup produktów z popularnych sieciówek warto zastanowić się czy inwestycja w tanie produkty nie wyjdzie w końcowym rozrachunku drożej.

Materiał i wykonanie

Rozglądając się wśród ofert sprzedawców warto poza aspektami wizualnymi zwrócić uwagę na wykonanie poszczególnych produktów. Istotne są szczególnie dzianiny użyte do uszycia ubranek. W Polsce zdecydowanie najpopularniejsze są ubranka dla niemowląt wykonane z bawełny. Dzianina bawełniana dzięki swojej naturalności pozwala tworzyć odzież która będzie przytulna i delikatna dla malucha. Dzięki niej minimalizujemy ryzyko występowania podrażnień.

wyprawka dla noworodka

Warto zwrócić uwagę na jakość wykończenia szwów body dla niemowląt i śpioszków, na staranność przyszycia ściągaczy i elementów ozdobnych, takich jak falbanki i guziki. Wyprawka dla noworodka powinna cechować się najwyższą jakością użytych materiałów i najlepszą jakością wykończenia. To nie tylko kwestia 100% zawartości bawełny w materiale, ale także sposób szycia ubranek. Nie może tu być mowy i wiszących nitkach, prujących się szwach, i wystających ostrych metkach, nieprawidłowo umieszczonych zatrzaskach. W sklepie wystarczy wziąć pajacyka lub body do ręki i samemu ocenić, czy ciuszek nadaje się dla dziecka. W przypadku zakupów przez Internet warto postawić na od lat sprawdzone marki. Po najlepszej jakości ubranka dla noworodka i niemowlaka zapraszamy do sklepu SzipSzop.pl.

body dla niemowląt

Jakość nadruków

Kupując ubranka niemowlęce wykonane w Polsce standardem jest użycie przy ich produkcji bezpiecznych nadruków. Nadruki na odzieży niemowlęcej wykonywane są metodą farb wodnych. Dzięki temu produkt który bardzo często dotyka ciała dziecka pozbawiony jest szkodliwych substancji.

Ubranka firmy Pinokio, Makoma, Eevi zadrukowywane są zawsze bezpiecznymi metodami.

Certyfikaty jakościowe

Najpopularniejsi producenci dbają aby ich produkty posiadały odpowiednie certyfikaty świadczące o najwyższej jakości i bezpieczeństwie dla skóry noworodka. Popularnym certyfikatem który często można zobaczyć na polskich produktach jest „Bezpieczny dla dziecka”.

Bezpieczne napki

Napki to element niezwykle często stosowany w ubraniach niemowlęcych. Istotnym jest aby były to produkty wysokiej jakości. W naszym kraju stosowane są wyłącznie napki bezniklowe.

Wygodne kroje

Produkty przygotowywane w Polsce posiadają zwykle szereg zalet dotyczących krojów i wykonania odzieży. Rodzice często doceniają takie elementy jak np. klinik pozwalający na wygodne noszenie pieluszki przez dziecko, czy gumki stopery w nogawkach ograniczające problem z zsuwaniem się ubranka.

Najlepsze ubranka dla niemowląt znaleźć można w sklepach partnerskich takich marek jak Nicol, Eevi, Pinokio. Zapraszamy do sklepu abc-bobasa.pl