Prezent idealny to taki, który nie tylko spodoba się obdarowanemu, ale także go zachwyci. Jak sprawiać najlepsze prezenty na urodziny? O czym należy pamiętać? Co wybrać? Podpowiadamy!

Voucher

To świetny pomysł na prezent. Jeśli usłyszałaś, że twoja przyjaciółka marzy o całym dniu u kosmetyczki, to załatw jej voucher na określone usługi. Może to być koloryzacja, zadbanie o wygląd paznokci, maseczka, czy relaksujący masaż. Wszystko, co sprawiłoby jej radość. W dzisiejszym świecie, gdzie cierpimy na chroniczny niedoczas takie spędzenie kilku godzin na dbaniu o siebie, to marzenie nie jednej kobiety. Nie tylko się zrelaksujemy, ale i wyjdziemy z salonu piękniejsze.

Bon na zakupy

Wiemy, jaki jest jej ulubiony sklep, więc bon na zakupy będzie w 100% trafionym prezentem. Nie będziemy musiały chodzić godzinami po galeriach handlowych, szukając czegoś, co może jej się spodobać. Dając jej bon, mamy pewność, że kupi sobie coś, co ją ucieszy. Nie da się ukryć – my nie zawsze możemy trafić z prezentem. Prócz bonu do sklepu jednej określonej marki ciekawą alternatywą są bony do sklepów internetowych oferujących wybór różnorodnych marek – jubilat ma wtedy większy wybór i możliwości.

Rozrywka dla grupy

A może prezent, który zapewni rewelacyjną rozrywkę większym gronie? Taka forma prezentu będzie doceniona szczególnie wtedy, gdy rzadziej się widzicie i macie ostatnio dla siebie mniej czasu. Spędzenie wspólnych paru godzin na czymś przyjemnym, to nie tylko relaks i rozrywka, ale także i wspomnienia. Może to być wszystko, czego zapragniecie – strzelnica, escape room, skok na bungee, a nawet zwykły obiad w restauracji, a potem pójście do kina. Ważne, byście dobrze się bawili!

Interesujący kurs

Każdy z nas wie, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Kupienie ciekawego i pouczającego kursu to rewelacyjny pomysł na prezent. Może to być kurs pisarstwa, kurs wizażu, bądź kurs kierunkowy, który przyda się na dalszej ścieżce kariery osoby obdarowanej. Dobrze jest sprawiać prezenty na urodziny, które są pożyteczne. A nie są się ukryć, że kurs do takich należy. Może zaowocować w przyszłości dobrą propozycją pracy, jak i podniesie nasze kwalifikacje.

Prezenty urodzinowe to nie tylko kwiaty i czekoladki. Wybierajmy to, co faktycznie przyda się osobie obdarowanej. Pamiętajmy, przy tym o jej pasjach i celach życiowych. Nie kupujmy nigdy prezentów pod siebie bądź takich, które spodobałyby się każdemu. Wybierajmy prezenty myśląc o danej osobie. Takie podejście praktycznie wyklucza kupienie nieudanego prezentu, który jak najszybciej zostanie sprzedany na serwisie aukcyjnym. Poświęcając trochę czasu na planowanie, praktycznie wykluczamy kupno czegoś, co w najlepszym wypadku spowoduje zażenowanie. Co jak co- wolelibyśmy ujrzeć uśmiech na twarzy i radość niż ciche i niepewne podziękowanie. Koniec prezentów skarpetek, kwiatów, czy rajstop – nadeszła era prezentów, które cieszą, ekscytują i zapewniają dobre wspomnienia. Teraz wystarczy zrobić zdjęcie i umieścić je w albumie. Za parę lat prezent będzie wspominamy z rozrzewnieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here