We własnym domu albo mieszkaniu chcemy się czuć jak najbardziej wygodniej i swojsko. Zależy nam na prawdziwym komforcie, żebyśmy mogli wygodnie odpocząć po pracy. Przekraczając próg zzuwamy niewygodne buty i zdejmujemy kurtkę lub płaszcz. W tym momencie powinny na nas czekać ciepłe i miękkie kapcie Szymel, które jak nic innego pomogą w komfortowym wypoczynku. Nie są one jedynie wygodne, ale także piękne i w całości wykonane w Polsce, dlatego kupując je wspieramy rodzimych przedsiębiorców, co jest w obecnych czasach faktem nie do przecenienia.

Przedsiębiorstwo z tradycjami

Szymel to firma, którą można by postawić jako wzór rodzinnego biznesu. Powstała już w 1952 roku jako usytuowany w Strzegomiu zakład galanterii skórzanej, żeby wraz z upływem dziesięcioleci przekształcić się w nowoczesny zakład produkcji obuwia. Dla rozwoju firmy bardzo istotne były dwie dekady z niemieckim Haflingerem, które nauczyły jej właścicieli pracy z nowoczesnymi i bardzo zaawansowanymi technikami szycia butów.

Współpraca z przedsiębiorstwem pochodzącym od naszych zachodnich sąsiadów pozwoliła właścicielom firmy Szymel na zapoznanie się i przysłowiowe otrzaskanie ze światową modą i stylem, co pozwala obecnie na utrzymanie się na rynku nowych trendów. Pozwoliło to na samodzielną produkcję doskonałego obuwia w atrakcyjnej cenie. Jest ono nie tylko praktyczne i wygodne, ale także bardzo ładne, co jest nietypowym zjawiskiem w świecie kapci. Zazwyczaj są one bardzo toporne i nie grzeszą za wielką urodą, ale tutaj mamy do czynienia z potwierdzającym regułę wyjątkiem.

Bogata oferta pięknych produktów

Kapcie Szymel są kolorowe i posiadają zróżnicowane wzornictwo, dzięki czemu po prostu nie są nudne. Każdy domownik może wybrać sobie parę, która będzie mu najbardziej odpowiadała i będzie się odpowiednio komponować z jego indywidualnym gustem. Ktoś, kto lubi szarości z pewnością odnajdzie się w ręcznie robionych kapciach z miękkiego filcu, które dodatkowo posiadają higieniczną, wymienną wkładkę. Zbuntowany nastolatek albo modna młoda dama raczej będą woleli jeden z modeli w miękkich, pastelowych kolorach, w których nie zabrakło kontrastowych podeszew o zróżnicowanych barwach.

Obuwie Szymel to doskonały przykład nietuzinkowego podejścia do produktu, który dotychczas wydawał się nudny i oklepany. Dzięki nietypowym pomysłom, doskonałemu wykonaniu i wzornictwu, które się po prostu nie nudzi, są to kapcie, które chętnie wybiorą przedstawiciele każdego pokolenia i płci. Ciężko jest wyobrazić sobie ciekawszy i lepiej wykonany kapeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here