W ostatnim czasie samochody zdalnie sterowane zyskały na popularności. Wynika to głównie z faktu, że na rynku dostępnych jest wiele modeli, które zwracają uwagę atrakcyjną ceną oraz innowacyjnymi funkcjami. Nawet jeżeli interesuje Cię pojazd przeznaczony dla najmłodszych lub profesjonalistów, bez trudu znajdziesz idealny wariant. Sprawdź, które modele cieszą się największym uznaniem wśród konsumentów.

Samochody sterowane w przystępnej cenie

Kupując samochody zdalnie sterowane, bardzo często zwracamy uwagę na cenę. Okazuje się, że dobrej jakości model kupimy już poniżej 200 zł. Co więcej, produkt ten będzie miał zasięg nawet do 100 m, dzięki czemu bez trudu spełni oczekiwania użytkownika. Tego rodzaju modele zazwyczaj przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 lat. Samochody zdalnie sterowane z niższej półki cenowej mogą rozwijać prędkość około 25 km/h.

Samochody zdalnie sterowane dla miłośników monster traków

Interesują Cię samochody zdalnie sterowane, które zaoferują znacznie więcej? W tym wypadku warto sprawdzić modele monster track. W zależności od posiadanego budżetu możesz zdecydować się na wariant z napędem na cztery koła, który bez trudu poradzi sobie nawet na trawie, nawierzchni szutrowanej, czy piaszczystym terenie. Możesz także zdecydować się na model w skali 1:10, który zaskoczy Cię zaawansowaną technologią. Aluminiowe amortyzatory, 3,8-calowe opony na czarnych chromowanych obręczach Gemini oraz wodoszczelna elektronika to tylko niektóre cechy tego wariantu.

Poznaj samochód wyścigowy, z którym poczujesz prędkość

Na rynku dostępne są również samochody zdalnie sterowane, z którymi poczujesz prędkość. Klasyczny wariant rozpędza się do 40 km/h. Jeżeli zdecydujesz się na taki wariant, zwróć uwagę na dodatkowe funkcje takie jak płynne sterowanie skrętem i szybkością. W tej kategorii dużą popularnością cieszą się również modele, którymi steruje się bez zakłóceń nawet, wtedy gdy jeżdżą dwa takie same auta blisko siebie.

Od samochodu zdalnie sterowanego wymagasz więcej? W takim razie postaw na wariant wodoodporny, który rozpędza się aż do 50 km/h. W tej kategorii warto postawić na jakość. Modele amerykańskiej firmy Traxxas, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości samochodów zdalnie sterowanych rc, cieszą się naprawdę dużą popularnością.

Wybierz model z realistycznymi odgłosami jazdy

Poznaj także model, który wyróżniają nie tylko parametry techniczne, ale również odgłosy silnika spalinowego mocy 900 KM. Wariant ten będzie doskonałym wyborem dla każdego fana motoryzacji. Dodatkowo funkcja „Training Mode.™” pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here