Niebanalne prezenty na Dzień Dziecka

0
2582

Dzień Dziecka coraz bliżej, a to już najwyższy moment by zastanowić się, co chcemy podarować naszym ukochanym pociechom, by wywołać jak najszerszy uśmiech na ich twarzach. Oto kilka propozycji zabawek oraz gadżetów dedykowanych dzieciom, które na pewno przypadną im do gustu!

Wyrzutnia Nerf

Pod tajemniczą nazwą Nerf kryje się zabawkowa wyrzutnia piankowych strzałek, która przypomina łagodny odpowiednik broni używanej w paintballu. Nerf to zabawkowa kusza, łuk, granatnik lub pistolet, który może być rozbudowywany o dodatkowe możliwości i mechanizmy działania. Dzięki temu nawet najprostsza rozgrywka z wykorzystaniem wyrzutni Nerf, w trybie 1:1 może przynieść ogrom frajdy i nigdy się nie znudzi! Szeroka gama typów oraz rozmiarów wyrzutni Nerf pozwala dopasować model zabawki do indywidualnych możliwości oraz preferencji użytkownika. Wyrzutnie różnią się sposobem ładowania (automatycznym lub ręcznym), ilością oddawanych strzałów oraz zasięgiem, co daje niemal nieograniczone możliwości strategii i scenariuszy. To wysokiej jakości i w pełni bezpieczny sprzęt, który pokocha każde dziecko lubiące aktywne spędzanie wolnego czasu oraz rywalizację. Nerf to także świetna alternatywa dla nierozwijających gier komputerowych oraz tabletów, gdyż zachęca do ruchu, strategicznego myślenia, działania w kooperacjach oraz dążenia do wybranego przez siebie celu.

Kurs języka obcego

Nauka języków obcych to obecnie jedna z najlepszych inwestycji, jaką można zaoferować swoim dzieciom. To, ile czasu poświęcą one na przyswojenie języka angielskiego, niemieckiego lub jakiegokolwiek innego, wpłynie na ich zdolność swobodnego poruszania się po całym świecie w przyszłości. Nieskrępowana niczym komunikacja w języku obcym rozwija umysł, otwiera nowe możliwości, daje lepszą szansę na znalezienie wymarzonej pracy czy też po prostu ułatwia podróżowanie. Sama nauka zaś jest świetnym treningiem dla mózgu i pomaga w rozwijaniu koncentracji oraz ćwiczy pamięć. Chcąc zatem sprawić swojemu maluchowi procentujący prezent z okazji Dnia Dziecka, pomyślmy o kursie w pobliskiej szkole językowej.

Sesja fotograficzna

Zdjęcia to najlepsze, co możemy sprezentować dla pamięci – swojej i bliskich. Momenty i chwile uwiecznione na kawałku papieru są wieczne i w mig przywołują dawne wspomnienia, wywołując uśmiech na twarzy. Tymczasem dzieci rosną niezwykle szybko i nim się obejrzymy wkroczą dumnie w swą dorosłość. Właśnie dlatego sesja dziecięca u profesjonalnego fotografa jest bardzo trafionym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. Niezależnie czy indywidualna, z przyjaciółmi czy z całą rodziną, będzie cieszyć zarówno w ramce, albumie jak i na ekranie komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here