Odzież niemowlęca – warto postawić na polskie produkty

0
693

W dzisiejszych czasach rodzice spodziewający się dziecka nie mają najmniejszego kłopotu ze skompletowaniem wyprawki. Ogromna ilość producentów kusi kolorowymi wzorami i atrakcyjnymi cenami. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup produktów z popularnych sieciówek warto zastanowić się czy inwestycja w tanie produkty nie wyjdzie w końcowym rozrachunku drożej.

Materiał i wykonanie

Rozglądając się wśród ofert sprzedawców warto poza aspektami wizualnymi zwrócić uwagę na wykonanie poszczególnych produktów. Istotne są szczególnie dzianiny użyte do uszycia ubranek. W Polsce zdecydowanie najpopularniejsze są ubranka dla niemowląt wykonane z bawełny. Dzianina bawełniana dzięki swojej naturalności pozwala tworzyć odzież która będzie przytulna i delikatna dla malucha. Dzięki niej minimalizujemy ryzyko występowania podrażnień.

Jakość nadruków

Kupując ubranka niemowlęce wykonane w Polsce standardem jest użycie przy ich produkcji bezpiecznych nadruków. Nadruki na odzieży niemowlęcej wykonywane są metodą farb wodnych. Dzięki temu produkt który bardzo często dotyka ciała dziecka pozbawiony jest szkodliwych substancji.

Ubranka firmy Pinokio, Makoma, Eevi zadrukowywane są zawsze bezpiecznymi metodami.

Certyfikaty jakościowe

Najpopularniejsi producenci dbają aby ich produkty posiadały odpowiednie certyfikaty świadczące o najwyższej jakości i bezpieczeństwie dla skóry noworodka. Popularnym certyfikatem który często można zobaczyć na polskich produktach jest „Bezpieczny dla dziecka”.

Bezpieczne napki

Napki to element niezwykle często stosowany w ubraniach niemowlęcych. Istotnym jest aby były to produkty wysokiej jakości. W naszym kraju stosowane są wyłącznie napki bezniklowe.

Wygodne kroje

Produkty przygotowywane w Polsce posiadają zwykle szereg zalet dotyczących krojów i wykonania odzieży. Rodzice często doceniają takie elementy jak np. klinik pozwalający na wygodne noszenie pieluszki przez dziecko, czy gumki stopery w nogawkach ograniczające problem z zsuwaniem się ubranka.

Najlepsze ubranka dla niemowląt znaleźć można w sklepach partnerskich takich marek jak Nicol, Eevi, Pinokio. Zapraszamy do sklepu abc-bobasa.pl