TENA Lady Pants to wygodne i dyskretne rozwiązanie dla kobiet borykających się z problemem nietrzymania moczu. Dzięki ich zastosowaniu można prowadzić dotychczasowy, aktywny tryb życia, a nawet uprawiać sport, nie martwiąc się, że dojdzie do krępującej sytuacji. Dowiedz się więcej o majtkach chłonnych TENA i wybierz rodzaj zabezpieczenia odpowiedni dla siebie.

Nietrzymanie moczu – wstydliwa przypadłość, której można zaradzić

Nietrzymanie moczu może mieć postać wysiłkową, naglącą lub mieszaną. W każdym przypadku przypadłość ta bywa powodem skrępowania, wstydu i frustracji. Wilgotna bielizna, przykry zapach i obawa przed kompromitacją mogą skutecznie zniechęcić do spędzania czasu poza domem, towarzyskich spotkań i aktywności fizycznej. Na szczęście jest przynajmniej kilka sposobów, by temu zaradzić. Przede wszystkim, nietrzymanie moczu można leczyć. Stosuje się leczenie farmakologiczne, operacyjne i polegające na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie Kegla odpowiedzialne za powstrzymywanie strumienia moczu. Doraźnie można też stosować środki ochronne na nietrzymanie moczu. Nowoczesne artykuły higieniczne są dyskretne i skutecznie zabezpieczają przed zawilgoceniem bielizny i przed przykrym zapachem. Dostępne są wkładki higieniczne, specjalne podpaski na nietrzymanie moczu i bielizna chłonna. W cięższych postaciach nietrzymania moczu można zastosować pieluchomajtki i specjalne podkłady na materac. Osoby dotknięte tą dolegliwością nie są pozostawione same sobie; jest dla nich dostępna pomoc, która umożliwia kontynuowanie dotychczasowego stylu życia.

TENA Lady Pants – dyskrecja i ochrona

TENA Lady Pants to majtki chłonne dla kobiet. Od zwykłej bielizny różnią się wkładem chłonnym, który chroni ubranie i skórę okolic intymnych przed wilgocią. TENA Lady Pants mają też specjalny system Odour Fresh zabezpieczający przed przykrym zapachem. Nie są widoczne pod ubraniem. Zakłada się je tak samo jak zwykłe majtki, natomiast zdejmowanie ułatwiają specjalne szwy, które można rozerwać. TENA Lady Pants dostępne są w różnych rozmiarach, więc bez problemu można dopasować je do figury. Powinny idealnie opinać sylwetkę, ponieważ zapewni to maksymalną ochronę przed przeciekaniem oraz tak ważną podczas codziennych aktywności wygodę.

Co sprawdzi się lepiej: wkładki higieniczne, podpaski czy majtki chłonne?

Wkładki higieniczne przeznaczone są dla osób z lekkim i kropelkowym nietrzymaniem moczu. Przy nieco bardziej nasilonej dolegliwości i gdy zabezpieczenie potrzebne jest na dłuższy czas, zaleca się stosowanie specjalistycznych podpasek lub majtek chłonnych. Bielizna chłonna jest wygodniejszym rozwiązaniem na przykład w podróży. Sprawdzi się też przy przylegającej do ciała kreacji (obcisłych spodniach, spódnicy, sukience). Majtki chłonne TENA Lady Pants polecane są także dla pań uprawiających sport – są wygodniejsze niż stosowanie podpasek. Lepiej też spełnią swoje ochronne zadanie w nocy, zapewniając komfort podczas snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here