Najpopularniejszymi wózkami wybieranymi wśród rodziców oraz gwiazd i celebrytów są wózki wielofunkcyjne, czyli takie które łączą kilka typów pojazdów w jednym. Jakie więc egzemplarze wybrać by wydane pieniądze nam służyły i dały poczucie, że nasz malec jest bezpieczny, jest mu wygodnie, a i nam pojazd niejednokrotnie ułatwi pokonywanie trudności urbanistycznych, wąskich alejek w sklepach oraz wyboistych chodników.

Wielofunkcyjne pojazdy dla dzieci!

Dużą popularność cieszą się ostatnio wózki wielofunkcyjne. Połączenie gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Przedstawiamy najpopularniejsze wielofunkcyjne wózki 3w1 dla dziecka.

ZAGMA 3w1 X6– wózek polskiego producenta, jego zawieszenie zostało oparte na amortyzatorach, dzięki temu komfort jazdy jest znacznie wyższy. Możemy również regulować miękkość amortyzacji – w zależności od terenu, po którym się poruszamy. Sam stelaż został wykonany z rur soczewkowych. Pompowane koła ustrzegą podróżującego malucha przed nadmiernymi wstrząsami. Rodzice natomiast łatwiej pokonają tereny pokryte piaskiem lub żwirem. Do zestawu dołączony został parasol – w kolorze wózka, folia przeciwdeszczowa i moskitiera. Dla osób ceniących sobie wygodę, rączkę obszyto skórą.

Do każdego wózka wielofunkcyjnego firmy ZAGMA dołączony jest pojemny kosz na zakupy i torba wisząca na rączce. Cały zestaw składa się z budki do gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Dodatkowo mamy w ofercie pokrowce na nóżki – do gondoli i spacerówki oraz adapter fotelika, co pozwala montować go bezpośrednio na stelażu. Wózek jest wyprodukowany zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa EN 1888:2003. Fotelik samochodowy posiada atest dla dzieci o wadze 0–11 kg. Dużym plusem wózka jest taśma odblaskowa wokół całej gondoli. Dzięki temu mamy zapewnioną widoczność nawet wieczorem. Koszt wózka wielofunkcyjnego firmy ZAGMA 3w1 modelu X6 to ok. 980 zł

BABY MERC ORION 2 3W1– wózek posiada zawieszenie oparte na czterech amortyzowanych sprężynach z centralną blokadą hamulca na każdej osi. Wózek jest wytrzymały i posiada lekki stelaż z rur soczewkowych. Ciekawostką jest natomiast przekładana rączka w zależności od kierunku jazdy. Możemy także regulować jej wysokość. Oparcie wózka – zarówno w wersji głębokiej, jak również spacerowej – jest regulowane w 4 pozycjach. Podnóżek w spacerówce możemy ustawiać na 5 poziomach – w zależności od wzrostu dziecka.

Wózek posiada okienka wentylacyjne, przewiewne obicie, kieszeń w tylnej części budki oraz elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa po zmierzchu. Dodatkowo zestaw zawiera pokrowce na nóżki i torbę do zawieszenia na rączce wózka. Podczas zakupu wózka (jest dostępny w 12 kolorach) możemy również wybrać jeden z 4 wzorów kół pompowanych. Może to zainteresować osoby, które poza wielofunkcyjnością sprzętu cenią sobie także modny wygląd. Orion 2 posiada w wersji spacerowej dodatkowy uchwyt, którego może trzymać się dziecko lub tackę z miejscem na napoje i drobiazgi.

Wózek i fotelik samochodowy posiadają wszelkie niezbędne Europejskie Certyfikaty Bezpieczeństwa. Koszt wózka to około 740 zł.

PEPE LEN 3w1– gondola tego wózka jest obszerna, ma ciepły materacyk i zapinany pokrowiec. Ponadto, budka gondoli posiada wysuwany daszek i wiatrołap – dodatkowy kołnierz przy okryciu na nóżki –skutecznie chroniące przed wiatrem i nagłym deszczem.

Aluminiowy stelaż posiada zwieszenie z tylnymi amortyzatorami. Dodatkowo wózek ma: pompowane koła, regulowaną rączkę, koszyk na zakupy, odczepianą barierkę i tackę oraz regulowane oparcie w wersji spacerowej. Wózek dostępny w 6 kolorach. Posiada 12-miesięczną gwarancję producenta. Koszt wózka to około 950 zł.

COMMI IZZI GO– wózek ma regulowane zawieszenie, centralny hamulec, pompowane koła na łożyskach i system wpinania wkładek „click click”. Gondola posiada regulowane oparcie, budkę z wentylacją – duża część budki ma moskitierę, dwuwarstwowe poszycie, ciepły i miękki materacyk oraz funkcję bujania. Spacerówkę możemy zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, budka również ma regulowaną wysokość i wentylację. Pałąk w spacerówce możemy bez problemu odpiąć. Dodatkowo zestaw zawiera materacyk do spacerówki i okrycie na nóżki. Fotelik samochodowy jest montowany bezpośrednio do stelaża za pomocą dołączonych adapterów. Posiada homologację R44/04 i jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 11 kg. Dołączony fotelik jest oczywiście w kolorze wózka. Również posiada dołączone specjalne okrycie na nóżki i uchwyt do przenoszenia z blokadą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here