Coraz częściej rodzice przy wyborze wózka kierują się nie tylko funkcjonalnością i wygodą dziecka, ale także jego wyglądem. Wózek traktowany jest jak dodatek do codziennej stylizacji, coś co uzupełnia kreację modnej mamy czy stylowego taty. Coraz częściej rodzice stawiają na wózki zaprojektowane przez znanych projektantów, wykonane z najlepszej jakości materiałów, często produkowanych ręcznie. Rodzice kierują się także wyborami gwiazd i celebrytów. Klienci przychodzą i pytają o wózek Roberta Lewandowskiego czy Natalii Siwiec.

Wózki klasy premium są funkcjonalne, dobrze się prowadzą, są komfortowe dla dziecka, proste w obsłudze a dodatkowo charakteryzują się unikalnym designem. Wózki klasy premium to także cena idąca w parze z wysoką jakością. Do najpopularniejszych marek premium wózków należą: Bugaboo, kolekcje fashion Cybex, Dubatti, Joolz, Mima, Silver Cross i Stokke. Ceny takich wózków zaczynają się od 2 799zł. Najdroższy i najbardziej luksusowy wózek na świecie Silver Cross Aston Martin Surf kosztuje aż 14 999zł.

To co najbardziej prestiżowe czyli wózki Bugaboo:

Bugaboo to popularna na świecie marka premium wózków dla dzieci. Wózki tej marki posiadali między innymi Victoria i David Beckham oraz Marion Cottilard. W Polsce Bugaboo z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wyjątkowy stelaż, unikalny kształt gondoli i spacerówki, duży kosz a do tego bardzo duży wybór kolorów i wzorów. Bugaboo to najbardziej kolorowe wózki ze wszystkich marek premium. W wózku (w zależności od modelu) można wybrać kolor stelaża, bazy, wkładki oraz budki. Ceny wózków Bugaboo (spacerówek i zestawów 2w1) wahają się od 2 799zł do 6 799zł

Wózek we współpracy ze znanymi i cenionymi projektantami:

Cybex to nowoczesna marka produkująca foteliki i wózki dla dzieci. Marka często współpracuje z wybitnymi i znanymi projektantami takimi jak Jeremy Scott czy Anna K. Wynikiem współpracy są wyjątkowe kolekcje fashion, które na pewno można zaliczyć do klasy premium produktów dla dzieci. Nowoczesne wzory i kolory, niebanalne kształty – tak można opisać odważne i designerskie kolekcje Cybex. Do kolekcji premium zaliczają się: Cybex Birds of Paradise, Cybex Koi Crystallized, Cybex Butterfly, Cybex by Anna K., Cybex by Jeremy Scott oraz najnowszą kolekcję Cybex Cherubs by Jeremy Scott. Ceny wózków Cybex z kolekcji fashion (spacerówek i zestawów 2w1) wahają się od 2 999zł do 10 799zł.

Postawili na jednej model i to jaki!

Dubatti to marka produkująca tylko jeden model wózka – Dubatti One, za to w bardzo wielu konfiguracjach. W wózku Dubatti można wybrać: kolor bazy, kolor budki, kolor rączki, kolor ramy oraz rodzaj kół. Stylowy, minimalistyczny wózek wygląda bardzo elegancko. Marka nie jest jeszcze popularna w Polsce. Wózek Dubatti One posiadają między innymi Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka. Cena wózka Dubatti One to 4 299zł.

Moda z za oceanu!

Joolz to stylowe wózki premium popularne wśród amerykańskich celebrytów, wózek Joolz posiadała między innymi Sienna Miller. Eleganckie i stonowane kolory tapicerek spodobają się rodzicom stawiającym na klasyczne połączenia. Wózki Joolz dostępne są w dwóch wersjach: Day2 – miejskiej oraz Geo2 – terenowej. Cena wózka waha się od 4 299zł do 5 199zł.

Wózek z królewskim rodowodem!

Mało kto wie, że założyciel firmy Silver Cross stworzył prototyp współczesnego wózka dziecięcego. Brytyjski Silver Cross to najbardziej rozpoznawalna marka wózków w Wielkiej Brytanii. Silver Cross od kilkunastu dziesiątek lat produkuje wózki dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Silver Cross w swojej ofercie posiada specjalne edycje wózków, które zaliczają się do wózków premium a ich ceny wahają się od 3 999zł do 5 099zł. Najdroższy wózek Silver Cross i zarazem najdroższy wózek na świecie kosztuje 14 999zł. Silver Cross Aston Martin, bo o nim mowa, powstał we współpracy Silver Cross z firmą Aston Martin, wykonany jest ręcznie z najlepszej jakości materiałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here