Baby Merc to polska marka, którą pokochały również osoby za granicą. Od lat produkuje i dystrybuuje swoje wyroby, które obejmują nie tylko wózki dziecięce, ale również inne niezbędne akcesoria dla niemowlaków, dzieci nieco starszych oraz rodziców. Baby Merc sygnuje swoje produkty również pod nazwą Baby Car. Ich wózki to przede wszystkim głębokie gondole oraz wózki hybrydowe czyli wielofunkcyjne.

Wszystko zależy od naszego podejścia. Decydując się na wózek wielofunkcyjny, teoretycznie możemy korzystać z niego aż do drugich albo nawet trzecich urodzin dziecka. Najpierw będziemy wozić dziecko w gondoli, następnie maluch przesiądzie się do siedziska spacerowego, w którym będzie jeździć do momentu, w którym wózek mu się nie znudzi. Często zanim dziecko wyrośnie z wózka, po prostu przestaje chcieć w nim siedzieć – woli biegać, czy też jeździć na rowerku.

Druga sprawa, to wygoda rodzica. Często mamy dosyć dużego wózka. Owszem, jest on stabilny i wiele się w nim zmieści, ale w pewnym momencie staje się on po prostu niewygodny i wolimy coś bardziej kompaktowego – zaczynamy rozglądać się za tzw. parasolką. To od nas zależy, czy wózek wielofunkcyjny będzie z nami przez lata, czy porzucimy go około pierwszych urodzin dziecka.

Jeśli chodzi o markę Baby Merc to wychodzi ona naprzeciw co raz to innym wymaganiom rodziców. Ich wózki spełniają najczęściej omawiane problemy, na które napotykają rodzice u innych producentów.

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli wózków. Różnią się one m.in. stelażem – jedne z nich są lepiej amortyzowane, „pracują” przy ruchu, inne – twardsze, sztywniejsze. Są wózki trójkołowe i standardowe, na czterech kołach. W sklepach znajdziemy wózki dziecięce na kołach pompowanych, piankowych albo pełnych, podobnych jak w „parasolkach”. Możemy wybrać koła skrętne i takie, które będą poruszały się tylko w jednej płaszczyźnie. Z rączką teleskopową i regulowaną w kilku płaszczyznach.

Tutaj marka Baby Merc również zadziwia oraz wychodzi naprzeciw rodzicom i ich pociechom. Wózki Baby Merc są wyposażone we wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia, które sprawiają że ich prowadzenie jest bardzo wygodne i ergonomiczne. Mowa tutaj głównie o sprężynach i amortyzatorach, które codziennie dźwigają ciężar dziecka i całego wózka, często po niezbyt równych powierzchniach.

Pokrycie! Tutaj również możemy zaszaleć, a ogranicza nas tylko budżet. Wózki Baby Merc pokryte mogą być wodoszczelną i odbijającą promienie słoneczne tkaniną. Ich gondole mogą być plastikowe od dołu, materiałowe od góry. Kolory również zadziwiają. Designe i wzornictwo jest sezonowe i podlega ciągłym zmianom. Dlatego jest to producent tak lubiany przez rodziców nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Marka Baby Merc to nowoczesność!

Wózki, które znajdziemy dziś sklepach znacząco różnią się od tych, które popularne były przed laty. Dawniej gondole często były skórzane, kanciaste (albo przeciwne, bardzo obszerne, zaokrąglone), na dobrze amortyzowanych stelażu (pamiętacie te charakterystyczne paski przy kołach?). Dziś wózki retro także znajdziemy w sprzedaży, jednak rzadko widzimy je na ulicach, a jak już – wywołują sensację. Częściej spotykamy nowoczesne wózki dziecięce, których wygląd przestaje już dziwić. Ich ramy są coraz dziwniejsze, rączki zakrzywione, a siedziska wyglądają jak doczepione przypadkiem. Najważniejsze jest jednak to, że dziecku w wózku jest wygodnie, a rodzicowi wygodnie się go prowadzi. Jeśli oni są szczęśliwi, zdanie otoczenia nie ma znaczenia. I tak właśnie jest w przypadku omawianej marki. Tutaj nowoczesność to jak gdyby drugie imię tego producenta. Ciągle podąża za trendami i wymaganiami klienta. Nic tutaj nie jest przypadkowe, a każdy detal skrzętnie dobrany i umieszczony w sposób przemyślany, tak by użytkownicy byli w pełni zadowoleni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here